Tinkintos paieškos
  Naudojantis šia paieška galima rasti visus Lietuvos ir užsienio lietuviams skirtus darbo pasiūlymus vienoje vietoje (pvz.: įrašykite į paieškos langelį “darbas Anglijoje” arba “darbas Norvegijoje” ir spauskite mygtuką "paieška"). Sistema tinkintos Google paieškos pagalba suras Jums tinkamą koncentruotą informaciją apie Jūsų ieškomus darbus. Norint grįžti atgal į paiešką iš jau peržiūrėto paieškoje pasirinkto skelbimo Jums tereikia pasinaudoti naršyklės klavišu "grįžti atgal į prieš tai žiųrėtą internetinį puslapį". Taip galėsite peržiūrėti kitus Jums skirtus pasiūlymus.  

 
Populiarus!

Ieškau darbo, kaune, palangoje, alytuje.

Ieškomo darbo pobūdis: Ieškau darbo kaune, arba alytuje gal net ir palangoje tai priklausys nuo darbo . Taipat turiu teises ir savo automobilį, B ir C1 kategorijas.
Reikalavimai darbovietei: Neturiu patirties, dirbsiu pirmus metus, esu vaikinas 19 metų, neturintis žalingų įpročių.Taipat turiu teises ir savo automobilį, B ir C1 kategorijas.
Mano CV: Esu rimtas , darbštus vaikinas neturintis žalingų įpročių, ieškantis darbo (padaavėjas , barmenas ar t.t. ) Baigiau nesenai 12'tą klasę .Taipat turiu teises ir savo automobilį, B ir C1 kategorijas.
Mano laisvalaikis/pomėgiai: laisvalaikiu mėgstu pasportuoti, ar linksmai papramogauti,pabūti su draugais.
Pageidaujamas atlygis: priklauso nuo darbo
Pageidaujamas darbovietės miestas: Kaunas
Skelbimo tipas: Ieško
nopic
iesko Svetainės adresas: Birštonas, jaunimo 2-1
Vardas Pavardė: Arvilas
Telefonas: 860907215
Gyvenamoji vieta: Birštonas
Rašyti el. laišką Arvilas
Visi Arvilas skelbimai

Darbas Užsienyje

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas